top of page

Ford Mustang GT Track Pack 2014r. z silnikiem V8 o pojemności 5.0l i mocy 420KM połączonym z manualną skrzynią biegów. Auto ma oryginalny przebieg 157000 km - świeżo zrobiony serwis filtrowo olejowy.
 

Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Prowadzi się pewnie, w zawieszeniu brak luzów, skrzynia pracuje precyzyjnie. Auto czyste i bardzo zadbane. Podwozie wygląda prawie jak nowe, podobnie jak wnętrze.
 

Wyposażenie to wersja Premium, która wyróżnia się między innymi skórzaną tapicerką, podświetleniem ambiente, rozbudowanym komputerem pokładowym i nagłośnieniem Shaker.
 

Mustang Track Pack to fabrycznie poprawiona wersja standardowego mustanga GT. Dzięki zastosowanym zmianom auto nie tylko lepiej się prowadzi i hamuje, a także lepiej nadaje się do jazdy z wykorzystaniem pełni potencjału potężnego silnika.
W skład zmian wchodzą miedzy innymi:
- inna charakterystyka zawieszenia,
- zmieniona kontrola trakcji i ABS,
- chłodnica wody z Mustanga Boss302,
- dodatkowa chłodnica oleju z Boss302,
- hamulce Brembo na przedniej osi,
- stabilizatory i wahacze z Mustanga GT500,
- dyferencjał z mechanizmem Torsen.

 

 W aucie zamontowano dodatkowo sportowy układ dolotowy K&N ze stożkowym filtrem powietrza oraz short shifter Ford Racing. O kondycję silnika dba akcesoryjny separator oleju JLT.  
Wrażenia z jazdy potęguje piękne, głębokie brzmienie wydechu końcowego Magnaflow Street, który absolutnie nie przeszkadza i nie denerwuje w codziennym użytkowaniu.
Silnik po powyższych zmianach powinien generować ok. 20 dodatkowych koni co razem daje ok. 440 koni, które definitywnie czuć podczas jazdy.

 

Z zewnątrz auto prezentuje się niesamowicie. Lakier w świetnej kondycji z nałożonym rocznym woskiem,  na szybach powłoka hydrofobowa.

Pasy w kolorze czarnej satyny i ciemnego grafitu wykonane profesjonalnie za pomocą folii samochodowej, którą w razie potrzeby można bezinwazyjnie usunąć.

 

Samochód może być gratką dla kolekcjonera i stanowi świetną lokatę kapitału.

W ostatnim czasie przechodził serwis układu hamulcowego (nowe tarcze i klocki, w tym przednie tarcze nacinane i nawiercane). Na aucie świeże opony letnie Pirelli P-Zero .

Mustang przygotowany do ruchu europejskiego. Posiada przerobione lampy z sekwencyjnymi kierunkowskazami oraz europejskie częstotliwości radiowe.
 

Auto miało tylko jednego właściciela w USA.
Sprowadzony 2021r. z niegroźnie uszkodzonym prawym, przednim narożnikiem ( bez uszkodzeń konstrukcyjnych). Naprawa została wykonana profesjonalnie, przy użyciu głownie nowych elementów zgodnych ze specyfikacją producenta.


Na miejscu udostępniamy czujnik grubości lakieru, dokumentację fotograficzną oraz wgląd do raportu Carfax.

obrotomierz.jpg
otomoto.jpg
bottom of page