top of page

Ford Mustang Cabrio 2016r. z silnikiem V6 o pojemności 3.7l. i mocy 305KM.


Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Prowadzi się pewnie, w zawieszeniu brak luzów, skrzynia pracuje płynnie. Czysty i zadbany.
Auto ma oryginalny przebieg 169100KM - świeżo zrobiony serwis olejowy.

Samochód w pięknym perłowym kolorze Magnetic Grey, prezentuje sie zadziornie i przyciąga wzrok. Lakier w świetnym stanie, po delikatnej korekcie. Nałożony roczny wosk.

Pasy w kolorze czarny połysk, wykonane profesjonalnie za pomocą folii samochodowej, którą w razie potrzeby można bezinwazyjnie usunąć.


Posiada zmodyfikowany, progresywny układ wydechowy o rasowym brzmieniu. Wydobywa gang silnika V na wolnych obrotach i dostarcza odpowiednich wrażeń przy mocniejszym przyspieszaniu, natomiast wycisza się przy jednostajnych prędkościach. Dzięki progresywnemu działaniu bez problemu wpisuje się w normy.

Auto bogato wyposażone m. in. w:

- automatycznie składany dach,
- bezkluczykowy dostęp,
- kameę cofania,
- klimatyzację,
- zdalne odpalanie z kluczyka,
- światła bixenonowe,
- tempomat,
- bluetooth.

W ostatnim czasie przechodził serwis układu hamulcowego (nowe tarcze i klocki), a także wymianę kompletu przednich wahaczy. Felgi aluminiowe Carmani z oponami letnimi Goodyear z wysokim bieżnikiem ok. 7mm.

Zamontowane dodatkowe oświetlenie nóg oraz nakładki na listwy progowe.

 

Mustang w pełni przygotowany do ruchu europejskiego. Posiada oryginalne przerobione lampy, polskie menu oraz europejskie fale radiowe. Zarejestrowany i ubezpieczony w Polsce.

Zakupiony w  USA w 2021r. ze słonecznej Florydy. Po pierwszej, niegroźnej szkodzie z oryginalnym lakierem na całej karoserii. Uszkodzone jedynie wymienne elementy NIEkonstrukcyjne- zderzak i bardzo delikatnie maska która dla zasady, została wymieniona na nową aluminiową.  


Zdjęcia z aukcji, naprawy, oraz carfax dostępne do wglądu przy oględzinach. Zostaną przekazane nowemu nabywcy.

.

obrotomierz.jpg
otomoto.jpg
bottom of page